200 ₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo..
0
0 TL

Sindirime Yardımcı

Sindirim sorunu yaşayan kediler için birebir çözüm üretir. Yedikleri andan itibaren kolayca sindirildiği için bağırsak problemleri de ortadan kalkar. Tüm öğünlerde herhangi bir sorun yaşamdan kullanılabilir.


Doyuruculuk

Yetişkin kedilerin beslenmesinde dengeli beslenme çok önemlidir. Doymadıkları zaman bazı durumlarda sağlık sıkıntıları da ortaya çıkabilir. Mama onların kolayca doymasına yardımı olur. Hayvan dostlarınız her daim mutlu olsun.


Lezzet Tutkunlarına Özel

Gurme kedilerin beslenmesi daha da sıkıntılıdır. Mama sevememe durumları çok fazla karşılaşılan bir problemdir. Bu ürüne asla hayır diyemezler. Her öğün severek tüketerek siz de zorluk yaşatmazlar. Ağzının tadını bilen kedileri beslemenin tam zamanı.


Hareket Kolaylığı

Yetişkin hayvanlarda az hareket kilo alarak obezite riski ile karşı karşıya kalmalarına sebep olur. Bu da vücutlarında aşırı yağın birikmesinin göstergesidir. Ürün onların gerekli enerjiyi alarak yakmalarına yardımcı olur. Kilo sorunları yaşamazlar ve sağlıklı beslenmelerini sürdürmeye devam ederler.Taze Mama

Lezzetli oluşunun yanında sağladığı en büyük avantajlardan birisi de tazeliğini uzun süre muhafaza etmesidir. Nem alamayacak şekilde saklayın ve her öğünde aynı taze yiyecekleri kedinize sunun.


Mineral Zenginliği

Mama için fonksiyonların çalışması ve kemiklerin daha da güçlü olması için çeşitli mineraller bulunur. Bunlar sayesinde hastalıklara karşı da direnç kazanırlar. Bağışıklık sistemleri de gelişmiş olur.


İçindekiler

Işlenmiş hayvansal protein, buğday,mısır, hayvansal yağ, buğday kepeği, bonkalit, mısır gluteni, kurutulmuş şeker pancarı, tavuk ciğer aroması, tuz, kurutulmuş bira mayası, taurin, renklendiriciler (e124, e102, e104, e110).


Besin Değerleri

Ham protein % 26 ham yağ % 9 ham kül % 8 ham selüloz % 2,5 besleyici ilaveler vitamin e-Iu/kg 15000 vitamin d3-Iu/kg 1000 vitamin e-Mg/kg 150 vitamin c-Mg/kg 200 taurin mg/kg 1000

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır