200 ₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo..
0
0 TL

Natural Vitamineral Mineral Vitamin Karışımı 2.5 kg

Natural Vitaminerali Kuşlarınızın mamalarına ekleyebilir grit kum gibi ürünlerle karıştırarak kafes kuşlarındada kullanabilirsiniz. Kuşlarınızın tüm mineral ve vitamin ihtiyaçlarını karşılar. Natural Vitaminerali 1952 yılında satışa çıkardı. Benzeri olmayan bir üründür.Güvercinler severek yerler ve kısa zamanda gelişme izlenir.

Böylece Natural güvercinler için ilk özel vitamin karışımı minerali üreten firma olmuştur. Vitamineral kısa zamanda Belçikadaki güvercin yatiştiricilerinin güvenini kazandı.Natural firması vitamineralin içeriğini geliştirdi.

Vitamineral dengeli beslenme için gerekli tüm minerallerden oluşmuştur.Vitamineral A,D ve E vitaminlerinide içerir. Bu vitaminlerin yavruların gelişimi ,büyümesi ve üremesinde çok büyük etkisi vardır. Vitamineral öyle bir üründür ki güvercinler tüm yıl boyunca ihtiyaç duyar. Vitamineral hemen hemen her kümeste bulunması gerekir.Güvercinler fiziksel ihtiyaçları için Natural vitaminerali yerler.Tüy zamanı ve eşleştirme döneminde ve yarış dönüşlerinde güvercinlerin vitamin ve mineral eksiğini tamamlar.

* Büyümeye yardımcı olur ve dayanıklığını arttırır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır