500 ₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo..
0
0 TL

Natural Naturaline Doğal Bitki Suyu Karışımı 1 litre

Natural Naturaline Doğal Bitki Suyu Karışımı 1 litre


 

Natural Naturaline'ın özel bitkileri ve yeşillikleri, solunum, sindirim ve idrar yolları üzerindeki faydalı etkileri nedeniyle özenle seçilmiştir.

 

Doğal Naturaline, seçilen on dört bitki ve yeşillikten oluşan bir kaynatılmış bitki suyu karışımıdır.  Doğal Naturaline ayrıca güvercin genel direncini artıran elementler içerir. Aktif bileşenlerine ek olarak, bu kaynama sayesinde, sindirim sistemi tarafından asimilasyon hızlandırabilecek veya hızlandırabilecekleri için tedavilerin spesifik etkisine katkıda bulunan birçok başka maddeyi içerir.

 

Doğal Naturaline, pH değerlerini doğal olarak uygun seviyede tutar. Natural Naturaline'ın bileşen bitkileri ve yeşillikleri, solunum, sindirim ve idrar yolları üzerindeki faydalı etkileri nedeniyle özenle seçilmiştir.

 

Bu nedenle, içme suyunda düzenli olarak Doğal Naturaline alan güvercinlerin, kanlarının saf ve toksinlerden arınmış olduğunu belirten pembe sağlıklı bir ciltleri olur. Tüyleri parlaklaşır ve eşsiz, zengin, kremsi bir pürüzsüzlük sergiler. Ayrıca, gözdeki pigmentasyon ve parlaklık artar.

 

Bu dış işaretler, güvercinlerin hastalıklara daha iyi direnç göstermelerini ve performanslarını iyileştirmelerini sağlayan en uygun sağlığı yansıtır.

 

Kullanım için talimatlar

Doğal Naturaline'ın kullanımı özellikle yarış mevsimi, tüylenme mevsimi ve adenovirosis ve paramyxovirosis'in neden olduğu su damlaması durumunda tavsiye edilir.

 

Dozaj

Bir litre içme suyu başına bir-iki tatlı kaşığı Doğal Naturaline.

 

Bakım şeması

Yarış sezonu

10 günlük bir diyet sırasında Natural Naturaline, yarış sezonunun başında içme suyuyla karıştırılır. Bundan sonra, haftada iki kez kuşlar bir yarıştan sonra eve döner.

 

Tüylenme mevsimi

Haftada bir veya iki gün.

 

Sulu ishal durumunda

Adenovirosis ve paramyxovirosis'in neden olduğu: semptomlar devam ettiği sürece her gün Doğal Naturaline'ı içme suyuyla karıştırın.

 

Yeni yeme düşen genç kuşlar

Doğal Naturaline'ı içme suyuna on gün boyunca karıştırın.

 

Kafes kuşları için Yumurta mamasının üzerine 2 yemek kaşığı dökerek karıştırınız.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Bonus Kart
Taksit tutarıToplam
3146.67 TL440.00 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Alışveriş Sepetim

https://www.facebook.com/ladik.guvercin.7
ShopPHP | v5