500 ₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo..
0
0 TL

Çam cipsi (5kg) ve Kekik cipsi (5kg) Taban ve yuvalık malzemeleri

Kekik samanı Yuvalık ve taban malzemesi Kendi imalatımız Doğal Kekik Taban Ve Yuvalık Malzemesi * Ürün kekik dallırından ve özünden elde edilir. *Ürünü muhabbet sultan vs. folluk malzemesi olarakta kullanılır. * Son derece emici olan bu ürün kafes kuşlarının dışkısını kurutur ve bakteri oluşumunu engeller. * Çok hafiftir. * Kurulama ve Kurutma Özelliği Vardır. * Uygulaması Kolaydır. * Ürün diğer kumlar gibi kuşlar kanat çırptığında toz çıkarmaz aksine mevcut tozları bünyesinde hapseder. *%100 doğal malzemeden üretilmiştir. *Zehirsizdir. *Kuşlar ağızlarına alıp oynasa,kemirse dahil zehirlenme görülmez doğal antibiyotik içerir. Kullanımı: Kafes tabanı görünmeyecek şekilde yayılır. Zamanla kuruyan dışkılar bir kaba toplanarak atılır. Eksildiğinde bir miktar kekik taban malzemesi eklenir. Ayda bir kez dökülerek işlem tekrarlanır

 

Master Cips doğaldır. Herhangi bir malzemenin atığı değildir. Endüstriyel bıçaklarla parçalanan ve endüstriyel fırından geçirilen Çam ağacının tamamından üretilmektedir.

*Master Cips kafesinizin, salmanızın veya yuvalarınızın hemen tabana indiğini ve ağaç parçalarını gagalarına alıp çiğnemeye/kemirmeye başladığını göreceksiniz.

*Çiğnemesi sonucunda ağzı temizleme, bakterileri arındırma işlevi görmektedir.

*Solunumu rahatlatır. Solunum yollarını açar. Akciğer iltihaplanmasını önler.

*Hazımsızlık problemine karşı etkilidir. 

*Reçinenin bilinen bir zararı yoktur.

*Master Cips yuvalıkta kolay kolay kaymaz, hareket etmez. Bu özelliği sayesinde kuş yumurtayı daha sağlıklı bir şekilde çevirir.

*Master Cips yuvalıkta yumuşacık yapısı ile yumurtayı korur.

*Master Cips yuvalıkta kaymayan ve parçalarının birbirine tutunan  yapısı ile 2-3 günlük olan yavruların bile tutunabileceği MİNİK TÜNEKLERE sahiptir. Et yavruların ayak gelişimlerini destekler ve Ayrık/Çarpık bacak sıkıntılarının önüne geçmesini sağlar.

*Master Cips Reçine kokusunu buram buram hissedeceğiniz çam ağalarından üretilmektedir. Reçine ağaçta yaralanmış olan bölgeyi patojenler ve böceklere karşı koruyan bir settir. Bu sebepten dolayı bit oluşmaz/barındırmaz.

 

Çam Ağacı

100%

Doğal

100%

Sağlıklı

100%

Pire ve Bİte Koruma

100%

Kullanışlı

100%

Tozsuz

100%

Temizliği Kolay

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Bonus Kart
Taksit tutarıToplam
393.33 TL280.00 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Alışveriş Sepetim

https://www.facebook.com/ladik.guvercin.7
ShopPHP | v5